top of page

Hakkımızda; 60 yıl önce Muğla’da döneminin en genç girişimlerinden biri olan Hamdi Yücel Gürsoy tarafından temelleri atılan Yücelen Şirketler Grubu bugün 3 hastane, bir otel, bir diyaliz, bir okul, iki medikal ve bir seyahat organizasyon şirketiyle yaklaşık 1000’i aşan çalışanıyla kalite ve büyüme odaklı vizyonuyla Muğla’da sağlık hizmetlerinde öncü olmaya devam ediyor.

 

Yücelen Şirketler Grubu’nda sağlığınız önceliğimizdir. Nitelikli doktorlar ve personel ile son teknoloji sağlık hizmetlerine ulaşmak, motivasyonumuzun ana fikridir. Yücelen Hastaneleri, tüm tıbbi ve cerrahi branşlarda sağlık hizmeti veren, dünya çapında bilinen bir sağlık kuruluşudur.

 

Yücelen Muğla Hastanesi, 12 Nisan 1996’da son teknoloji tıbbi sistemlerle kuruldu. Hastanemizde dahiliye, kardiyoloji, kalp damar hastalıkları, dermatoloji, ortopedi, kulak burun boğaz hastalıkları, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, çocuk hastalıkları, radyoloji, beyin ve sinir cerrahisi, genel cerrahi, üroloji, fizik tedavi ve rehabilitasyon, nöroloji, beslenme ve diyetetik, enfeksiyon hastalıkları, anestezi ve reanimasyon, nükleer tıp, biyokimya, psikiyatri, psikoloji ve estetik cerrahi branşları hizmet vermektedir. 36’sı uzman hekim olmak üzere diğer tüm personellerle birlikte toplam 306 personel ile birlikte hizmet vermektedir. Ayrıca hastanemiz 25’i yoğun bakım yatağı olmak üzere toplam 106 hasta yatağına sahip bir hastanedir.

 

Yücelen Ortaca Hastanesi, 7 Temmuz 2009’da Yücelen Şirketler Grubu’nun 2. hastanesi olarak hizmet vermeye başladı. 18’i uzman hekim olmak üzere diğer tüm personellerle birlikte toplam 142 personel ile birlikte hizmet vermektedir. Ayrıca hastanemiz 7’si yoğun bakım yatağı olmak üzere toplam 33 hasta yatağına sahip bir hastanedir. Ayrıca 2021 yılında inşasına başlanan ve 2022 yılı yaz döneminde tamamlanması beklenen C Bloğumuzla 18 yoğun bakımlı, 3 ameliyathaneyle birlikte 75 yataklı hastane olarak daha kaliteli sağlık hizmeti verilmesi planlanmaktadır. Yücelen Ortaca Diyaliz Merkezi de 14 Mart 2005 yılında hasta kabulüne başlamıştır. 25 diyaliz cihazı, 25 hasta yatağı ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Yücelen Marmaris Hastanesi, 26 Haziran 2013’te Yücelen Şirketler Grubu’nun 3. hastanesi olarak hizmet vermeye başladı. 33’ü uzman hekim olmak üzere diğer tüm personellerle birlikte toplam 180 personel ile birlikte hizmet vermektedir. Ayrıca hastanemiz 15’i yoğun bakım yatağı olmak üzere toplam 75 hasta yatağına sahip bir hastanedir.

Yücelen Şirketler Grubu, kurulduğu yola çıktığı günden bu yana “İnsana Saygı” sloganını bir hayat felsefesi olarak benimseyip, özümsemiştir.  Muğla’da sağlık turizmi alanında en iyi şekilde hizmet vermek için çalışmalarımıza tüm gayretimizle devam etmektedir.

Hakkımızda

FİYAT BİLGİSİ ve RANDEVU İÇİN NUMARANIZI BIRAKABİLİR  UZMANLARIMIZA SORU SORABİLİRSİNİZ

Dosya Yükle
bottom of page
WhatsApp Entegrasyonu