top of page

İletişim Formu

Dosya Yükle

Uluslararası Hastalar

Yücelen Sağlık Grubu ile olmanın ilk avantajı, en iyi tıbbi tedaviyi görmenin yanı sıra Ortaca, Marmaris ve Muğla'da bulunan hastaneleri seçme şansına sahip olmaktır. Bulunmak istediğiniz yere göre, üç farklı lokasyondaki hastanelerimiz arasından seçim yapabilirsiniz. Muğla çevresinde görülmesi gereken birçok farklı turistik yer vardır, antik kentler ve olağanüstü doğal güzelliklerden tercih ettiğiniz doğrultuda seçim yapabilirsiniz. 

Bizimle ilk temas kuracağınız andan itibaren, bizi arayın veya bize bir e-posta gönderin, uluslararası ekibimiz tüm süreç boyunca herhangi bir dil engeli olmadan sizinle iletişim halinde olacaktır. İngilizce, Almanca, Arapça, Rusça ve Fransızca bilen ekibimiz ile tıbbi tedavinizin yanı sıra turistik seyahatinizin her aşamasında da size en yüksek kalitede hizmet verilecektir. Uçuşlarınız, transferleriniz, konaklama ve tıbbi tedaviniz veya ameliyatlarınız tıbbi durumunuza ve tercihlerinize göre planlanacaktır. Doktorunuzla sohbet edebilir, sorularınızı çekinmeden doğrudan doktorunuza sorabilirsiniz. Ayrıca sunduğumuz hizmet sadece Türkiye'ye geldiğinizdeki süreç ile sınırlı kalmayıp, aynı zamanda ameliyat sonrası takip süreci, yapılması gereken tahliller açısından da, evinize gittikten sonra da dosyanızın takibi ekibimiz tarafından özenle yapılmaya devam ediyor.  

Yücelen Sağlık Grubu olarak seyahatinizin her aşamasında, her şeyi sizin için organize ediyoruz. Uçuşunuz, VIP transferiniz ve otel konaklamanız, tüm tercüme hizmetleri ve kişisel danışmanınız ekibimiz tarafından organize edilecektir.

Muğla yazın ziyaret edebileceğiniz güzel plajlar ve arkeolojik alanlar gibi pek çok ilginç şeye ev sahipliği yaparken, Yücelen Sağlık Grubu'nun varlığı sayesinde burada Muğla'da birçok farklı tıbbi tedavi ve ayrıca estetik ve plastik cerrahi yaptırabilirsiniz. Saç ekimi, Obezite ameliyatları, Göz Hastalıkları, Diş Sağlığı ve daha birçok estetik ameliyatları burada hastanelerimizde yapılabilmektedir.

Uluslararası Hastalar

Ortaca Yücelen Hastanemiz Dalaman Uluslararası Havalimanı'na 15 dakika mesafede bulunmaktadır. Ortaca çevresinde gezip görülecek doğal güzelliklerin tadını çıkarabilirsiniz. Şirketlerimiz bünyesinde bulunan Yücelen Akyaka Otel ile tüm VIP hizmetlerimizi, sizleri en sağlıklı ve aynı zamanda en mutlu şekilde ağırlamak amacıyla hizmetinize sunuyoruz. Uçuş detaylarınız kendi turizm acentemiz tarafından düzenlenecek olup, Havalimanı/Otel, Otel/Hastane ve dönüş transferleriniz tedavi planlarınıza göre düzenlenir.

Marmaris Yücelen Hastanesi, Ortaca ve Muğla hastanelerinin ortasında yer almaktadır. Marmaris, havası, doğal güzellikleri ile tatil yapmak için harika bir belde olmakla birlikte Yücelen Marmaris Hastanesi profesyonel ve tecrübeli ekibimizle ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda sizlere hizmet vermektedir. Yücelen Marmaris Hastanesi Akyaka'da bulunan Otelimize 30 dakika mesafede bulunmaktadır. Akyaka, Türkiye'de sessizlik ve huzur içinde vakit geçirebileceğiniz ikinci Citta Slow şehridir.

Muğla Yücelen Hastanesi grubumuzun kuruluş merkezi olup ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü imkana sahiptir. Trafik sıkışıklığı ile zaman kaybetmemeniz için şehrin girişinde konumlandırılmıştır. Profesyonel ve deneyimli ekibimiz, en mutlu hastalar için çalışıyor. Muğla Yücelen Hastanemiz Akyaka'da bulunan Otelimize 30 dakika mesafede bulunmaktadır. Muğla Yücelen Hastanesi 1996 yılından beri hem yerli hem de yabancı hastalara hizmet vermektedir.

FİYAT BİLGİSİ ve RANDEVU İÇİN NUMARANIZI BIRAKABİLİR  UZMANLARIMIZA SORU SORABİLİRSİNİZ

Dosya Yükle
bottom of page