top of page

Uz.Dr. Aygün Cahangirova

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Marmaris

Biyografi

Aygün Jahangırova.1982 yılın da AzerbaycaN’nın Bakü şehrinde doğdu. İlk orta ve lise öğrenimini Bakü de tamamladı.1996 yılında Tıp eğitimine Azerbaycan Tıp üniversitesin de başladı.2003 yılında eğitimini tamamladıktan sonra 2009-2011 yılların da İzmir Dokuz Eylül Üniversitesin de staj gördü.

Eğitim

Azerbaycan Tıp Üniversitesi (2002) Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi (2014) Uzmanlık

Tıbbi İlgi Alanları

Bel Ağrısı, Boyun Ağrısı, Diz Ağrısı, Kol Ağrısı, El Ağrısı, Omuz Ağrısı, Sırt Ağrısı, Bacak Ağrısı, El-Kol Uyuşması, Fibromiyalji, Eklem Romatizması, Bel Fıtığı, Boyun Fıtığı, İltihaplı Eklem Romatizması, Diz-Bel-Boyun-Kalça Kireçlenmesi, Eklem Hareket Kısıtlılıkları, Yüz Felci, Omurilik Felci, Yarım Vücut Felci, Denge Bozuklukları, Parkinson Hastalığı, Engelli Çocuk (Serebral Palsi, Spina Bifida, Kas hastalıkları) ve Erişkin Hastaların Fizik Tedavi ve Rehabilitasyonu, Donuk Omuz, Spor Sakatlıkları, Topuk Dikeni-Tenisçi-Golfçü Diresiği Eswt Tedavisi, Yutma Bozuklukları, Pulmoner Rehabilitasyon, Lenfödem, Yarım Vücut Felci (Hemipleji), Nörolojik rehabilitasyon, El rehabilitasyonu.

Yayınları

A. CAHANGİROVA, B. SELÇUK, I. SADE, M. İNANIR, M. AKYÜZ, N. DURSUN, Nadir Görülen Nörolojik Bir Sendrom: Fahr Hastalığı ve Rehabilitasyon Sonuçları, J PMR Sci 2017 ;20(2):89-93.

BİLGİ ve RANDEVU İÇİN NUMARANIZI BIRAKABİLİR  UZMANLARIMIZA SORU SORABİLİRSİNİZ

İletişim, müşteri hizmetleri, call center, telefon
Dosya Yükle
bottom of page
WhatsApp Entegrasyonu