top of page
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
  • LinkedIn
  • Whatsapp

Küçük sağlık sorunlarının en kısa sürede bulunup gerekli önlemler alınarak tedavi edilmesi, ileride daha büyük sorunlara ve kronik hastalıklara dönüşmesini engelleyebilir. Erken teşhisin en etkili yöntemlerinden biri olan Check-up, hiçbir şikayeti olmayan kişilerde hastalığa neden olabilecek sorunları tespit etmek ve önlem almak için yapılan genel bir sağlık taramasıdır. 

 

Erken dönemde teşhis edilebilecek hastalıklar koroner arter hastalıkları, hipertansiyon, diyabet, kolesterol yüksekliği, kansızlık, rahim ağzı, prostat, kalın bağırsak kanserleri vb.

Diyabet, hipertansiyon ve yüksek kolesterol hiçbir belirti vermeden yıllarca beyin, kalp, böbrek ve göz gibi hayati organlara zarar verebilmekte ve kişiler beyin kanaması, beyin damarlarında pıhtı oluşumu, kalp krizi, böbrek yetmezliği ve diyaliz, katarakt gibi komplikasyonlarla karşı karşıya kalabilmektedir.

 

Erken teşhis, komplikasyonlar gelişmeden erken tedavi şansını artırmakta ve ölümcül komplikasyonları azaltarak mortaliteyi düşürmektedir. 

Bu nedenle yıllık check-up ile hastalıkları erken evrede keşfedebilir ve sağlığınız bozulmadan hastalıklara dur deme şansına sahip olursunuz. Sağlığınız üzerinde olumlu bir etki yaratmak istiyorsanız, hastalanmayı beklemeyin.

Check-up hayat kurtarır. Yücelen Hastaneleri'nde check-up hizmetleri iç hastalıkları, kardiyoloji, üroloji, kadın hastalıkları ve doğum, tıp uzmanlarının gözetiminde kapsamlı muayenelerle gerçekleştiriliyor. 

Kişiye özel, esnek, yaşa özel, hastalığa özel check-up paketleri, paket seçimi konusunda tecrübeli danışmanlar tarafından sağlanıyor ve hastanın sorununa özel önerilerde bulunuluyor. 

Check-Up Paketlerimiz

40 Yaş Altı Check-Up Erkek
40 Yaş Altı Check-Up Kadın
40 Yaş Üzeri Check-Up Erkek
40 Yaş Üzeri Check-Up Kadın
Çocuk check up
Genişletilmiş Kardiyolojik Check Up
Kadın Sağlığı Check Up Programı
Kanser Check Up Programı Kadın
Kanser Check-Up Programı Erkek
Kardiyolojik Check Up Programı
MİNİ CHECK UP ERKEK
MINI CHECK UPKADIN
Nörodejeneratif ve Demansiyel Check Up
Onkokardiyolojik Check Up Kadın
Onkokardiyolojik Check-up Erkek
Post-Covid Check Up Programı

BİLGİ ve RANDEVU İÇİN NUMARANIZI BIRAKABİLİR  UZMANLARIMIZA SORU SORABİLİRSİNİZ

İletişim, müşteri hizmetleri, call center, telefon
arrow&v
Dosya Yükle
bottom of page